Lipomatik Ameliyatı

Lipomatik Nedir?

Tek bir seansta istenilen bölgeden istenildiği miktarda yağ alınmasını sağlayan bir tıbbi teknolojidir. Lipomatik ameliyatları kesinlikle zayıflama için uygulanmaz sadece vücudun belirli bir veya bir kaç bölgesinde birikmiş ve kalıtsallaşmış inatçı yağları dışarı atıp bölgeyi daha efektif bir görünüme kavuşturmak için yapılır.

Klasik liposuction dan ayrıldığı noktalar; Vücuda faydalı olan yağların ayrılabiliyor olmasıdır. Her hasta için geçerli olmasa bile genel kaide bu yöndedir. Tek seansta yüksek miktarda yağ alabiliyor olması klasik yöntemden ayrılan  ikinci büyük özelliğidir.

Lipomatik Nasıl Uygulanır?

İşlem hastane ortamında çıkarılacak yağ miktarına göre genel, lokal yada hafif sedasyon ile yapılır. Dikişsiz olan bu operasyonda ağrı, sızı olma ihtimali düşüktür. Ameliyat sonrası  hasta aynı gün taburcu olabilir. Taburcu olduktan sonra lipomatik ile yağ alınan bölgenin sıkılaşması için ortalama 1 ay korse kullanımı gerekir.

Lipomatik Fiyatları;

Lipomatik ve Liposculpture fiyatlarını belirlemede fiyatı etkileyen bir çok faktör vardır. Lipomatik uygulaması ile yağ alınacak bölgedeki yağ miktarı, ameliyatın hangi hastanede yapılacağı gibi bir çok faktör ücreti belirlemede etkilidir.

Lipomatik ile zayıflama düşünen hastalara maalesef makalemiz de herhangi bir maliyet ilgisi veremiyoruz. Çünkü makalemizde ortalama olarak belirteceğimiz ne kadar ? sorusunun cevabı muayene bulguları sonucu yanıltıcı olabilir ve hasta doktor ilişkisinde güvensizliğe neden olabilir.

Fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.